Noticeboard

Featured Videos view all

05/07/2012
Conor Counihan Cork v Clare
04/07/2012
Nick Murphy on Munster Final
30/04/2012
Graham Canty Seo Spóirt

Facebook

Previous Competition Winners

Previous Competition Winners‘A'

Corn Uí Cheallacháin: Iomáint Sinsir A

Corn Simcox: Peil Sinsir A

 2013       CBS Mainistir na Corann 2013       DLS Magh Cromtha
 2012       CBS Mainistir na Corann 2012       DLS Mágh Cromtha

2011

Colaiste Cholmain

2011

C.C.Rí

2010

CBS Mainistir na Corann

2010

DLS  Mágh Cromtha

2009

Coláiste Cholmáin

2009

Coláiste Chríost Rí

2008

Naomh Brógain

2008

Coláiste Choilm

2007

Coláiste Pobail Gleann Maighir

2007

Coláiste Pobail Gleann Maighir

2006

Coláiste Cholmáin

2006

Dc La Salle Mágh Cromtha

2005

Coláiste Cholmáin

2005

Coláiste an Spioraid Naomh

2004

Coláiste an Spioraid Naornh

2004

Coláiste Chríost Rí

2003

Scoil Phobail Dúghlais

2003

Coláiste Chríost Rí

2002

Coláiste Cholmáin

2002

Coláiste Chríost Rí

2001

Coláiste Barra

2001

Coláiste Chríost Rí

2000

Coláiste Barra

2000

Coláiste Barra

1999

Coláiste Cholmáin

1999

DLS Naomh Fachtna Sciobairín

 

 

 

 

Corn de Brún: Iomáint Fé 16 A

Peil Fé 16A

2012         CBS Mainistir na Corann 

2011

PS Blackwater

2011

DLS  Mágh Cromtha

2010

PS Blackwater

2010

C.C.Rí

2009

CBS Mainistir na Corann

2009

DLS Naomh Fachtna Sciobairín

2008

Coláiste Cholmáin

2008

DLS Naomh Fachtna Sciobairín

2007

CBS Mainistir na Corann

2007

DLS Naomh Fachtna Sciobairín

2006

Coláiste Pobail Gleann Maighir

2006

Coláiste Chríost Rí

2005

Coláiste Pobail Gleann Maighir

2005

De La Salle Mágh Cromtha

2004

Coláiste Cholmáin

2004

De La Salle Mágh Cromtha

2003

CBS Mainistir na Corann

2003

Coláiste Chríost Rí

2002

Scoil Phobail Dúghlais

2002

Coláiste Chríost Rí

2001

Coláiste Cholmáin

2001

Coláiste Chríost Rí

2000

Coláiste Cholmáin

2000

Coláiste Choilm

 

 

Corn Daithí de Barra: Iomáint Fé 14 A         

Peil Fé 14A

 2013       CBC Mainistir na Corann  2013       Baile an Roistigh
  2012      CBS Mainistir na Corann          2012      Coláiste Choilm 

2011

CBS Mainistir na Corann

2011

Baile an Roistigh

2010

Gaelcholaiste AG

2010

Baile an Roistigh

2009

CBS Mainistir na Corann

2009

De La Salle Mágh Cromtha

2008

CBS Mainistir na Corann

2008

Coláiste Chríost Rí

2007

Coláiste Cholmáin

2007

Coláiste Cholmáin

2006

CBS Mainistir na Corann

2006

Coláiste Chríost Rí

2005

Coláiste Cholmáin

2005

Coláiste Cholmáin

2004

CBS Mainistir na Corann

2004

Coláiste Choilm

2003

CBS Mainistir na Corann

2003

Coláiste Chríost Rí

2002

Coláiste Chríost Rí

2002

Coláiste Cholmáin

2001

Coláiste Cholmáin

2001

Coláiste Chríost Rí

2000

CBS Mainistir na Corann

2000

Coláiste Choilm

1999

Coláiste Cholmáin

1999

Coláiste Choilm


Previous Competition Winners ‘B'

Iomáint Sinsir B

Peil Sinsir B   

  2012       Carrig Uí Leighin    2012        Acd Mála

2011

Carrig Uí Leighin

2011

Baile an Roistigh

2010

Colaiste an Chroí Naofa

2010

Rós na gCairbre

2009

Coláiste Pobail Gleann Maighir

2009

CBS Baile an Mhistéala

2008

Coláiste an Phiarsaigh

2008

Scoil Phobail, Carraig Uí Leighinn

2007

Gaelcholáiste Mhuire A. G.

2007

Mount St. Michael, Ros Cairbre

2006

Coláiste Pobail, Naomh Aodáin

2006

Mount St. Michael, Ros Cairbre

2005

Scoil Phobail, Carraig Uí Leighinn

2005

Coláiste Cholmáin

2004

Acadamh Phádraig, Mágh Ealla

2004

Mount St. Michael, Ros Cairbre

2003

Acadamh Phádraig, Mágh Ealla

2003

Mount St. Michael, Ros Cairbre

2002

CBS Eochaill

2002

Scoil Phobail Düghlais

2001

CBS Eochaill

2001

CBS Eochaill

2000

Pobail Scoil Glort Álainn

2000

Scoil Phobail Gort Alainn

 

 

 

 

Iomáint Fé 16 B

Peil Fé 16 B     

2011

CBC

2011

CBS Mainistir na Corann

2010

CBS Baile Mhisteala

2010

CBS Baile Mhisteala

2009

Coláiste Baile an Róistigh                                

2009

CBS Baile an Mhistéala

2008

Coláiste an Spioraid Naomh

2008

CBS Baile an Mhistéala

2007

Scoil Phobail, Eochaill

2007

CBS Eochaill

2006

Coláiste an Chroí Naofa

2006

DLS Naomh Fachtna Sciobairín

2005

Scoil Phobail, Carraig Uí Leighinn

2005

DLS Naomh Fachtna Sciobairín

2004

Gaelcholáiste Mhuire A. G.

2004

Coláiste Pobail Gleann Maighir

2003

Coláiste an Chroí Naofa.

2003

De La Salle Mágh Cromtha

2002

Coláiste an Spioraid Naomh

2002

Scoil Phobail Dúghlais

2001

Coláiste an Chroí Naofa

2001

Scoil Phobail Dúghlais

2000

Scoil Phobail Dúghlais

2000

De La Salle Mágh Cromtha

 

 

 

 

Iomáint Fé 14 B

Peil Fé 14 B

  2012        Coláiste Choilm   2012        CBS Baile Mhisteala

2011

CSN

2011

S.P. Gleann Maghair

2010

S.P. Gleann Maghair

2010

S.P. Gleann Maghair

2009

Gaelcholáiste Mhuire A. G.

2009

Acadamh Phádraig, Mágh Ealla

2008

Coláiste Baile an Róistigh

2008

De La Salle Mágh Cromtha

2007

Acadamh Phádraig, Mágh Ealla

2007

Scoil Phobail Dhúghlais

2006

Co1iste an Chrol Naofa,

2006

DLS Naomh Fachtna Sciobairín

2005

Acadamh Phádraig, Mágh Ealla

2005

Acadamh Phádraig, Mágh Ealla

2004

CBS Eochaill

2004

Acadamh Phadraig, Mágh Ealla

2003

Gaelcholáiste Mhuire A. G.                    

2005

CBS Mainistir na Corann

2002

Coláiste Pobail Gleann Maighir

2002

De La Salle Mágh Cromtha

2001

Scoil Phobail Dúghlais

2001

Acadamh Phadraig, Mágh Ealla

2000

Scoil Phobail Dúghlais

2000

Scoil Mhuire Gan Smál Blárna

 

Previous Competition Winners ‘C'

lomáint Sinsir C

Peil Sinsir C     

 2013       An Mainistir Thuaidh 2013  Scoil Mhuire Gan Smál Blárna
  2012      Sc Mhuire, Kanturk   2012      Sc. Mhuire Kanturk

2011

DLS  Mágh Cromtha

2011

S.P Baile an Chollaigh

2010

PS Gort Alainn

2010

S Mhuire Gan Smal

2009

An Mhainistir Thuaidh

2009

Col. Pobal de Nógla

2008

Scoil Mhuire Gan Smál Blárna

2008

Scoil Mhuire Gan Smál Blárna

2007

Scoil Mhuire Gan Smál Blárna

2007

Coláiste Baile an Róistigh

2006

Scoil Mhuire Ceann Toirc

2006

Meanscoil de Nógla-Ris

2005

CBS Baile an Mhistéala

2005

Cólaiste Barra

2004

Scoil Phobail Carraig Uí Leighinn

2004

Scoil Phobail, Baile an Chollaigh

2003

Gaelcholáiste Mhuire A. G. 

2003

CBS Baile an Mhistéala

2002

Scoil Mhuire Ceann Toirc

2002

Scoil Mhuire Ceann Toirc

2001

Meanscoil de Nogla-Rís

2001

Coláiste Pobail Gleann Maighir

2000

St. Peters Community School

2000

Scoil Pobail Baile an Easpaigh

 

 

 

 

lomáint Fé 16 C

Peil Fé 16 C  

2011

DLS  Mágh Cromtha

2011

Crosshaven

2010

S Mhuire Gan Smal

2010

Rós na gCairbre

2009

Coláiste Mhuire Cobh

2009

Col. Pobail de Nógla

2008

Scoil Phobail, Baile an Chollaigh

2008

Coláiste Mhuire, Bun an Tabháirne

2007

Coláiste Baile an Róistigh

2007

Meanscoil de Nogla-Rís

2006

Meanscoil de Nógla-Rís

2006

Final Not Played

2005

Coláiste Phobail Naomh Aodáin

2005

Mount St. Michael, Ros Cairbre

2004

Scoil Phobail Gort Alainn

2004

Scoil Phobail, Baile an Chollaigh

2003

Gaelcholáiste Mhuire A. G.

2003

Mount St Michael, Ros Cairbre

2002

CBS Baile an Mhistéala

2002

Coláiste Phobail Naomh Aodáin

2001

Scoil Mhuire Ceann Toirc

2001

Not Played

2000

Meanscoil de NógIa-Ris

2000

Mount St Michael, Ros Cairbre

 

 

 

 

Iomáint Fé 14½ C

Peil Fé 14½ C

2011

Blarney

2011

Blarney

2010

DLS  Mágh Cromtha

2010

Colaiste Aodain

2009

Co1iste an Chrol Naofa

2009

Scoil Phobail, Baile an Chollaigh

2008

CBS Baile an Mhistéala

2008

Final Postponed to September ‘08

2007

Coláiste Baile an Róistigh

2007

Coláiste Baile an Roistigh

2006

Scoil Mhuire Gan Smál Blárna

2006

Scoil Phobail, Baile an Chollaigh

2005

CBS Baile an Mhistéala

2005

Scoil Phobail, Baile an Chollaigh

2004

Scoil Mhuire Gan Smál Blárna

2004

Coláiste Baile an Roistigh

2003

CBS Baile an Mhistéala

2003

Gaelcholáiste Mhuire A. G.

2002

Not Finished

2002

CBS Pairc an Fhia

2001

CBS Baile an Mhistéala

2001

Scoil Phobail, Baile an Chollaigh

2000

Scoil Mhuire Gan Smál Blárna

2000

Coláiste Mhuire Cobh

 


Twitter

Calendar Of Events

Cork GAA News